Nogometni klub Turnišče - z vami že več kot 75 let!

Do točke v izdihljajih tekme

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

turnisce krizevci2015V lepem jesenskem nedeljskem popoldnevu si je tekmo 10.kroga ogledalo približno 200 ljudi. Prvih 20 minut se je tekma odvijala predvsem na sredini terena, priložnosti v prvih 20 minutah ni bilo. Naša ekipa v začetku ni bila prava, saj so igrali nepovezano, stali so preveč vstran od nasprotnikovih igralcev, ter tako nasprotniku omogočili terensko premoč.

V razdobju od 20. do 30. minute je naša ekipa stopila na plin in si uspela pripraviti kar nekaj polpriložnosti a brez pravega zaključka, tako da je ostalo pri rezultatu 0:0. Vse do zadetka si nasprotnik ni pripravil priložnosti, nato pa 40. minuti lepo iz strani kazenskega prostora v daljši kot zadane Gašpar in povede Križevce v vodstvo in z rezultatom 0:1 sta ekipi odšli na odmor. V drugi polčas krenemo še bolj napadalno a so vsi napadi bili jalovi oz.bolje rečeno "bunker" gostujoče ekipe je vse napade uspešno odbil. Domači trener nato z nekaj menjavami in rošadami poizkuša priti do zadetka a kaj ko je obramba gostov vedno na mestu. Gostje se v napad sploh več niso podajali, le občasno so poizkušali s kakšno dolgo žogo priti pred naša vrata a neuspešno. Ko je že vse kazalo da bodo gostje osvojili vse tri točke, je v kazenskem prostoru bil nepravilno zaustavljen Recek in sodnik upravičeno pokaže na enajstmetrovko. Odgovornost je prevzel kapetan Horvat in kljub temu da je gostujoči vratar krenil v pravo smer, je bil strel vseeno premočan in tako izzid izenačimo. Ostali sta še dve minuti sodnikovega podaljška na voljo za zmagoviti zadetek a brez uspeha tako da je ostalo pri rezultatu 1:1. Sedaj je pred nami težko gostovanje v Murski Soboti pri ekipi Mure v soboto 31.10 ob 14:00, vabljeni v čim večjem številu.

ZAPISNIK