Nogometni klub Turnišče - z vami že več kot 75 let!

Poraz za uvod v spomladanski del

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

turnisce beltinci2016mala

S 15. krogom se je začel spomladanski ples 3.SNL-vzhod, v katerem smo na domačem igrišču gostili jesenske prvake iz Beltincev. Srečanje, ki ga bomo poskušali čim prej pozabiti, saj so nas gostje nadigrali v vseh segmentih nogometne igre.

Naša ekipa si skozi celotno srečanje ni priigrala nobene izrazite priložnosti, med tem ko so gostje z lahkoto prihajali do priložnosti. Mrežo smo uspeli ohraniti nedotaknjeno do 12. minute, ko je Beltince v vodstvo popeljal Maroša. Do konca polčasa so zadeli še Botjak, Tkalec in še 1x Maroša. Sam osebno se ne spomnim, da bi kdaj v enem polčasu prejeli 4 zadetke. Tudi drugi polčas nismo prikazali boljšega obraza, saj so Beltinci še naprej prevladovali ter tako v 65. minuti z golom Tkalca prišli do zasluženega vodstva s 5:0. Do konca tekme si je gostujoča ekipa pripravila še nekaj pol priložnosti a je na našo srečo na koncu ostalo pri rezultatu 5:0 za Beltince. Čestitke Beltinčanom. Pred nami pa težko gostovanje v Lendavi, kjer bo treba strniti vrste ter se svojim navijačem odkupiti za to milorečeno katastrofalno predstavo. ZAPISNIK IN SLIKE

Vabljeni torej 26. 3. 2016 ob 15:00 v Lendavo!