Nogometni klub Turnišče - z vami že več kot 75 let!
Previous Next

Visoka zmaga!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Po dveh zaporednih gostovanjih je sledila tekma pred domačimi navijači proti ekipi iz Črenšovec, ki se nahaja na dnu lestvice 3.SNL. Takšne tekme je najtežje igrati, saj v kolikor hitro ne načneš nasprotnika, lahko gre hitro kaj po zlu. Gostje so v Turnišče prišli v oslabljeni zasedbi in brez menjav. Trener domače ekipe  je tokrat na klopi zaradi lažjih poškodb pustil Tivadarja in Lazarja.

V srečanje smo krenili ofenzivno in z nalogo, da čimprej dosežemo vodilni zadetek. Nasprotnik na drugi strani pa je prežal na hitre protinapade. Povedli smo v 17. minuti, ko je po podaji iz kota, žoga prišla do Horvata, ki strelja in v gneči v kazenskem prostoru zadane gostujočega igralca od katerega se žoga odbije v gol za vodstvo domačinov. Na naslednji zadetek je bilo potrebno čakati le do 23.minute, ko Jakšič z glavo poviša za vodstvo z 2:0. Gostje so si pripravili le 2 polpriložnosti in še ti le iz prekinitev. Ekipi sta na odmor odšli z rezultatom 2:0. Kmalu po odmoru, natančneje v 49. minuti, Horvat poviša na 3:0 iz enajstmetrovke. Trener Koveš je dal priložnost tudi vratarju Kelencu ter mlademu Blažu Koznicovemu, ki je bil tudi podajalec pri golu za 4:0, ki ga je dosegel Recek. Z rezultatom 4:0 se je srečanje tudi končalo.

ZAPISNIK

SLIKE

LESTVICA

Sledi težko gostovanje pri Odrancih, ki bo v sredo 27.04. 2016 ob 17:00 uri. Vljudno vabljeni!