Nogometni klub Turnišče - z vami že več kot 75 let!
Previous Next

Minimalen poraz v Odrancih!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Na praznično sredo smo se v Odrancih v nič kaj spomladanskih razmerah, prej bi lahko rekli v zimskih, pomerili z domačini. Srečanje ki so ga zaznamovale izredno nizke temperature ter dež, ki je dodobra namočil igrišče in otežil pogoje za igranje nogometa. V samo tekmo so bolje krenili domačini, ki so predvsem s predložki s strani iskali napadalca Gostana, ki pa tokrat ni imel svojega dne. Po slabem začetku je naša ekipa prišla do lepe priložnosti, ko se je po podaji Jakšiča sam pred vratarjem znašel Aleksander Koren, a mu je vratar strel ubranil in žoga je za las zletela preko vrat. Naslednjo lepo priložnost za Odrance je zapravil Balažic, ko je malce s strani streljal mimo leve vratnice našega vratarja. Naslednjo priložnost je naša ekipa imela iz prostega strela, ko Horvat iz približno 30 metrov lepo strelja a domači vratar strel le stežka ubrani. Nato pa zadetek domačinov v 40.minuti, ko Virag z roba 16-metrskega prostora neovirano strelja, žoga na poti do gola zadane našega branilca, ki spremeni smer žogi in tako konča za hrbtom nemočnega vratarja Kelenca. Zasluženo vodstvo Odranec. Ekipi na odmor oditeta z rezultatom 1:0. V drugem polčasu smo spremljali bistveno boljšo predstavo naše ekipe, ki se je pogumno zoperstavila domačinom ter želela priti do izenačujočega zadetka. Ob začetku drugega polčasa je trener v ogenj poslal Tivadarja, ki je moral žal že po 15. minutah zaradi poškodbe zapustiti igrišče, namesto njega je v igro vstopil mladi Koznicov. Pritiskali smo na vrata domačinov, toda zadeti nam ni uspelo, še najbližje je bil Koren, toda njegov strel z glavo zleti za las preko domačega gola. Domačini so v drugem polčasu poizkušali izkoristiti višek prostora, ki se jim je ponujal ob naši višji postavitvi, ampak kaj več od polpriložnosti si niso priigrali. Vse do konca je ostalo pri rezultatu 1:0 in mislim da vseeno pri zasluženi zmagi domačinov, toda ostaja grenak priokus, saj so si naši fantje s pristopom zaslužili vsaj točko.

ZAPISNIK
LESTVICA
SLIKE

Časa za počitek ni, saj nas že v ponedeljek 2.5.2016 čaka naslednjo srečanje, doma gostimo ekipo Rakičana, začetek srečanja je ob 17:00. Vabljeni.