Nogometni klub Turnišče - z vami že več kot 75 let!
Previous Next

Po novi bledi predstavi, nov poraz!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Naša ekipa bo gostovanje v 23.krogu 3. SNL-vzhod, skušala čimprej pozabiti. Naši nogometaši so imeli z domačini obilico težav že v 1.polčasu, katerega so Križevci dobil z 1:0. Domačini so prišli v 13.minuti do 11-metrovke potem, ko je po podaji domačega igralca, žoga v roko zadela Nemca, zanesljiv izvajalec je bil Bencik.

Domačini so bili nevarni predvsem po naši desni strani, kjer je prihajalo preveč predložkov pred naša vrata, toda do povišanja rezultata ni prišlo. V enem izmed predložkov bi lastno mrežo skorajda zatresel Prša, a je bil vratar Lebar na mestu. Naši nogometaši so bili nevarni predvsem po levi strani, ko je nekaj krat lepo prodrl Jakšič, toda obramba domačinov je bila vedno korak pred našimi napadalci in žogo uspešno izbila. Polčas se je tako končal z zasluženim vodstvom domače ekipe. Drugi polčas so naši fantje začeli odločneje, toda kaj ko razen posesti žoge, sploh niso bili nevarni za gol. V 57. minuti pa pridemo po petem zaporednem kotu do izenačenja, strelec je bil domači igralec Kalamar Aleks. Že je kazalo, da se naša ekipa prebuja toda v 62.minuti po predložku s strani, se na drugi strani sam znajde Šlihthuber in z glavo zadeva za vodstvo domače ekipe. Ekipa Turnišča se je spet znašla v zaostanku, ki pa nam ga ni uspelo izničiti. Skrb vzbujajoče dejstvo je da s težka prihajamo do priložnosti. Sledil je še en zadetek domačinov, ki so ga dosegli po proti napadu v 82. minuti, strelec tretjega zadetka pa Voroš in z rezultatom 3:1 se je tekma tudi končala. Treba je dvigniti glave in igrati, saj nismo pod pritiskom in če ne bomo zdaj igrali, potem ne vem kdaj bomo. Do konca prvenstva nas čakajo še tri tekme, kjer bo morala naša celotna ekipa prikazati precej več, kot do sedaj!

V nedeljo  15. 8. 2016 ob 17:30,  gostimo ekipo NŠ Mura. Vabljeni!!!

ZAPISNIK
LESTVICA
SLIKE