Nogometni klub Turnišče - z vami že več kot 75 let!
Previous Next

Mura "poplavila" Turnišče!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

V 24.krogu smo pred domačimi gledalci gostili Muro, ki na lestvici zaseda 2.mesto. Gostje iz Murske Sobote so našo ekipo nadigrali v vseh segmentih nogometne igre. Naši gralci so delovali povsem neorganizirano, razglašeno in zmedeno. Muraši so povedli z lepim strelom Legena iz približno 25 metrov. Na 2:0 so povišali po napaki Prše, ki je izgubil žogo na sredini igrišča in Atanasovu omogočil, da je sam krenil proti vratarju Lebarju ter ga tudi rutinirano premagal. Pred polčasom so gostje prišli še do tretjega zadetka, tokrat po napaki vratarja Lebarja, kateremu je žoga padla iz rok in prejeto darilo je v zadetek spremenil Karas. Tudi v drugem polčasu nismo videli boljše predstave domače ekipe, prav nasprotno, prejeli smo še kar 6 zadetkov. Takšne slabe predstave v Turnišču ne pomnijo tudi naši najstarejši ljubitelji nogometa. Toliko zadetkov nismo prejeli od prvoligaških oz. drugoligaških ekip proti katerim smo se pomerili v pokalnih tekmovanjih ali na prijateljskih tekmah. Strelci za Muro v drugem polčasu so bili 2x Kozar in Karas, ter po 1x Atanasov in Suša. Do konca 3.SNL - vzhod sta še dva kroga, treba je strniti vrste in odigrati do konca kot je treba in zmagati obe tekmi ter se vsaj malo odkupiti gledalcem za to milo rečeno katastrofalno predstavo.